Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. január 10.

Kategória:   Fürdőtermékek

Kiszerelés: 125 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

akascha

2015. április 20.

Csak mintát próbáltam, nagyon intenzív rózsa illata van, felér egy parfümmel. Kellően hidratálja a bőrt. Próbáltam fürdővízbe csepegtetve, és vizes bőrre kenve mindenhogy jól teljesít, hamar beissza a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet. Nekem nagyon tetszik, csak az ára húzós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil