Béres Gyógyszergyár Zrt.

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rrr, Módosítva: 2016. június 15.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Szépségvitaminok

A Béres Egészségtár - Szépségvitamin kapszula ásványi anyagokat, nyomelemeket, vitaminokat és aminosavakat tartalmazó komplex étrend-kiegészítő készítmény a szép hajért, az egészséges körmökért és a bársonyos bőrért. A készítmény hatóanyagai hozzájárulnak a szervezet egészséges működéséhez és a haj, a köröm, valamint a bőr egészséges szerkezetének megőrzéséhez:

• aminosavak (metionin, cisztin): A kollagén és a keratin fő alkotóelemei, amelyek a haj és a köröm elsődleges strukturális fehérje összetevői.
  • B-vitaminok: A megfelelő B-vitamin ellátottság egyensúlyban tartja a szervezet biológiai folyamatait, az alacsony B-vitamin ellátottság jelei lehetnek a pattanásos és rugalmatlan bőr, a törékeny haj és körmök, a hajhullás.
  • cink: Magas koncentrációban található a hajban, hiánya törékeny hajhoz és töredező körmökhöz vezethet.
  • réz: A szervezet szöveteinek (kollagén, elasztin) alkotóelemeinek nélkülözhetetlen összetevője.
  • vas: Hiánya hajhulláshoz és töredező, gyenge körmökhöz vezethet.