Béres Gyógyszergyár Zrt.

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: toth900118, Módosítva: 2014. február 17.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Béres Szépségvitamin kapszula 15 mg Q10-el.  A haj, a köröm és a bőr normál állapotának fenntartásához. A sejtek és sejtalkotók oxidatív stressz elleni védelméhez.

Hatóanyag tartalom:

• Vitaminok: A 0,8 mg; B1 1,4 mg; B2 1,6 mg; B3 18 mg; B5 6 mg; B6 2 mg; B12 1 ng; E 10 mg.
  • Folsav 0,2 mg; Biotin 0,15 mg; Vas 7 mg; Cink 15 mg, Réz 0,7 mg; Jód 0,15 mg; Q10 koenzim 15 mg.

Összetevők: Tömegnövelő Szer (Mannit),  Csomósodást Gátlók,  Emulgeáló Szerek,  Cink-Szulfát, Maltodextrin,  Vas-Szulfát,  Nikotinamid,  Koenzim Q10,  Di-Alfa-Tokoferil-Acetát,  Stabilizátorok, Színezékek,  Módosított Kukoricakeményítő,  Kalcium-Pantotenát,  Réz-Glükonát,  Zselatin,  Piridoxin Hidroklorid,  Dextróz,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavinsz,  Kukoricakeményítő,  Retinol-Acetát,  Szacharóz, Kálium-Jodát,  Folsav,  Biotinv,  Antioxidáns,  Savanyúságot Szabályozó Anyagok,  Cianokobalamin

tasivivien

2021. május 7.

2020. Május 25.
Ez az első szépség vitamin amit szedek. Bő 2 hónapja használom, a körmeim erősebbek, a hajam kevésbé töredezett, szépen rendbe hozta. Bőrömön nem látok változást.

UPDATE:
Nos, majdnem 1 évig használtam ezt a terméket és abszolút bevált, szerettem.
A 4* azért marad, mert a bőrömön semmilyen változást nem tapasztaltam.
Amit az első véleményemben nem írtam bele, az az akkori hajam állapota (vitamin szedés előtt) Szörnyen töredezett, élettelen szénakazal. De ezt úgy kell elképzelni, hogy elmentem fodrászhoz egészségügyi hajvágásra és keményen arra a napra gyönyörű volt. Hajvágás után másnap újra egy széttört sz*r. Szóval igen, a hajam katasztrófa VOLT. Ez a vitamin pedig felvette vele a harcot 💪
A hónapok alatt szépen látszódott a javuló tendencia.
Amikor elkezdtem szedni, rá 1-2 hónapra volt újabb hajvágásom és kevésbé töredezett vissza, fodrász után másnap nem arra keltem, hogy kettéáll az összes hajszálam, de még 1 hétre rá is egészséges maradt. Ez nálam már hatalmas változás volt!
A hónapok alatt pedig olyan szinten rendbehozta a hajam, hogy nagyon minimálisan töredezik, amit igazából már magamnak vágok, mert csak elvétve látok egy-két hajszálat ami sérült.

A körmöm állapotáról eskü nem írok ennyit, de gondoltam ez hasznos lehet és érdemes ennyire részletesen beszélni róla.
A körmöm papír vékony volt, de szép erős lett :)

Szóval, hogy ajánlom-e? Abszolút!
Kiknek? Mindenkinek :D

Most egy másik szépségvitaminnal kísérletezem, a váltásom oka pedig szimplán annyi, hogy így majdnem 1 év után ég bennem a kíváncsiság más termék iránt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

2020. Május 25.

UPDATE:
Nos, majdnem 1 évig használtam ezt a terméket és abszolút bevált, szerettem.
A 4* azért marad, mert a bőrömön semmilyen változást nem tapasztaltam.
A hónapok alatt szépen látszódott a javuló tendencia.

A körmöm papír vékony volt, de szép erős lett :)

Szóval, hogy ajánlom-e? Abszolút!
Kiknek? Mindenkinek :D

Livomivo

2021. január 14.

Amikor a körmeim rétegesen töredeznek, előveszem, és két hét múlva rendeződnek. Aztán teljesen rendbe jönnek. Próbáltam többféle vitamint, de ilyen hamar ilyen látványos eredményt csak ez hozott nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

GyimA87

2019. november 20.

Ez eddigi legjobb szépségvitamin! Nekem tökéletesen bevált! Két hét után rengeteg baba hajam lett, egy hónap eltelte után látványosan hosszabb lett a hajam. Körmeim erősebbek, bőröm puhább és sugárzóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Dia98

2019. október 25.

Az első szépségvitamin, ami nálam bevált! A körmeim is erősebbek, a hajam selymes és fényes lett. Sokat segített az arcbőrömön is, este szedem ligetszépe olaj kapszulával.
Teszem hozzá, próbáltam már számos méregdrága vitamint, de ez viszi a pálmát. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Teszem hozzá, próbáltam már számos méregdrága vitamint, de ez viszi a pálmát. 😊

Lina14

2019. augusztus 9.

Egy kis hatást éreztem nála, egy picit változott a körmöm és a hajam, erősebb lett, az arcom kicsit simább, bár az igazat megvallva elég zsíros lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Renamena

2019. február 11.

Én őt mindig akkor kezdem használni, amikor gáz van a hajammal.
2 éve a herbália vitaminjával szedtem felváltva most önmagába. Másfél levél után már érezhető a változás, arcomon sajna nem, de fehérje shakek melett lehetetlen a teljes javulás. ( a protein váltotta ki a ragyákat, de kell a diétámhoz)
Az ára teljesen megfelelő, én próbáltam már 7-9ezres terméket is, ami nem volt hatásosabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Én őt mindig akkor kezdem használni, amikor gáz van a hajammal.

Dorcika29

2018. december 29.

A körmeim erősek és fényesek lettek tőle és sokkal gyorsabban nőnek. A hajam szintén gyorsabban nő, fényes és kevésbé töredezik. A B-vitamin tartalma miatt sokkal ritkábban van hányingerem, nyugtatja az idegeim. Sajnos pattanások még mindig előfordulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Rengeteg babahajam lett tőle, szebb a bőröm és erősebb a körmöm, igaz hogy 2. doboznál kezdett érződni igazán a hatása

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Barbi7

2018. szeptember 2.

Két hónapja szedem, lassan teljesen megszünteti a hajhullásom... elötte csomókat szedtem ki a fésűből 3-4 naponta. Végre tartása van a hajammak és tele vagyok babahajjal🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

ZsokaN

2017. november 30.

Összességében elégedett vagyok vele. Két hónapig szedtem. Az étvágyam eleinte megnőtt tőle, de ezt később nem tapasztaltam. A hajam sokkal fényesebb és erősebb lett, a körmöm eddig is erős volt, így azon változást nem éreztem. A bőröm sem tapasztaltam változást. Az ára szerintem aránytalanul magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.