Béres Gyógyszergyár Zrt.

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: toth900118, Módosítva: 2014. február 17.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Béres Szépségvitamin kapszula 15 mg Q10-el.  A haj, a köröm és a bőr normál állapotának fenntartásához. A sejtek és sejtalkotók oxidatív stressz elleni védelméhez.

Hatóanyag tartalom:

• Vitaminok: A 0,8 mg; B1 1,4 mg; B2 1,6 mg; B3 18 mg; B5 6 mg; B6 2 mg; B12 1 ng; E 10 mg.
  • Folsav 0,2 mg; Biotin 0,15 mg; Vas 7 mg; Cink 15 mg, Réz 0,7 mg; Jód 0,15 mg; Q10 koenzim 15 mg.

Összetevők: Tömegnövelő Szer (Mannit),  Csomósodást Gátlók,  Emulgeáló Szerek,  Cink-Szulfát, Maltodextrin,  Vas-Szulfát,  Nikotinamid,  Koenzim Q10,  Di-Alfa-Tokoferil-Acetát,  Stabilizátorok, Színezékek,  Módosított Kukoricakeményítő,  Kalcium-Pantotenát,  Réz-Glükonát,  Zselatin,  Piridoxin Hidroklorid,  Dextróz,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavinsz,  Kukoricakeményítő,  Retinol-Acetát,  Szacharóz, Kálium-Jodát,  Folsav,  Biotinv,  Antioxidáns,  Savanyúságot Szabályozó Anyagok,  Cianokobalamin

Lina14

2019. augusztus 9.

Egy kis hatást éreztem nála, egy picit változott a körmöm és a hajam, erősebb lett, az arcom kicsit simább, bár az igazat megvallva elég zsíros lett a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Renamena

2019. február 11.

Én őt mindig akkor kezdem használni, amikor gáz van a hajammal.
2 éve a herbália vitaminjával szedtem felváltva most önmagába. Másfél levél után már érezhető a változás, arcomon sajna nem, de fehérje shakek melett lehetetlen a teljes javulás. ( a protein váltotta ki a ragyákat, de kell a diétámhoz)
Az ára teljesen megfelelő, én próbáltam már 7-9ezres terméket is, ami nem volt hatásosabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Én őt mindig akkor kezdem használni, amikor gáz van a hajammal.

Dorcika29

2018. december 29.

A körmeim erősek és fényesek lettek tőle és sokkal gyorsabban nőnek. A hajam szintén gyorsabban nő, fényes és kevésbé töredezik. A B-vitamin tartalma miatt sokkal ritkábban van hányingerem, nyugtatja az idegeim. Sajnos pattanások még mindig előfordulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Rengeteg babahajam lett tőle, szebb a bőröm és erősebb a körmöm, igaz hogy 2. doboznál kezdett érződni igazán a hatása

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Barbi7

2018. szeptember 2.

Két hónapja szedem, lassan teljesen megszünteti a hajhullásom... elötte csomókat szedtem ki a fésűből 3-4 naponta. Végre tartása van a hajammak és tele vagyok babahajjal🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

ZsokaN

2017. november 30.

Összességében elégedett vagyok vele. Két hónapig szedtem. Az étvágyam eleinte megnőtt tőle, de ezt később nem tapasztaltam. A hajam sokkal fényesebb és erősebb lett, a körmöm eddig is erős volt, így azon változást nem éreztem. A bőröm sem tapasztaltam változást. Az ára szerintem aránytalanul magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

SzaboIzabella

2017. október 24.

2 hete szedem, de látom hogy mennyit nőtt a hajam, mivel festve van. Gyorsabban nő, és rengeteg babahajam van! A körmöm is elmondhatatlanul erősebb... eddig hajlott mint a papír, mostmár legalább tart valamennyire. Az biztos hogy nem hagyom abba. Naponta egy szemet szedek mert Béres multivitamint is szedek mellé

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Fabi95

2017. június 4.

Az egyik dm boxban volt benne, amit megnyertem. Mivel beszedtem egy hónapos kúrát a Revalidból, így a napokban tudtam csak elkezdeni. 2x1-et szedek belőle, ahogy csomagoláson is fel van tűntetve. A körmeim nagyon erősek (bár nem tudom hogy pont ettől a terméktől-e vagy még a Revalidtól) a bőrömet szebbnek látom, de az arcomat nem. A hajam is erősebbnek tűnik. Negyedik napja szedem duplán, összességében jó termék; mindig betörnek a körmeim ha már hosszúak, de ettől vagy még a Revalidtól ezt nem tudom nem törik be és már szép hosszúak és brutál erősek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Fanni02

2017. február 9.

Sajnos rajtam nem segített semmit, és emellett iszonyatos hányingerem is volt tőle, plusz még apró pattanások is megjelentek, amikor szedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

kecskesszuszu17

2017. január 23.

Kedvezményesen jutottam hozzá pár hónappal korábban, és a hatása meglepően jó volt. A körmeimet nagyon szépen helyrehozta, amikor elkezdtem szedni nagyon töredeztek, és tulajdonképpen ezért gondoltam hogy kipróbálom. Ezen a problémámon abszolút segített. A bőrömön nem volt ennyire látványos a változás, de egészséges fényt adott neki, és a hajhullásom is javult valamelyest. A hajvégi töredezést ellenben látványosan meggátolta, és bár már elfogyott a hajam még mindig olyan, mintha tegnap vágattam volna. Lehetséges, hogy újra fogom venni, ha legközelebb szembejön velem a drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.