Berrisom

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   online külföldről

6. Kutya (hialuronsav): hidratál
  7. Majom (csiganyál): megújítja a bőrt

tara95

2017. május 16.

Tigrincs lett az enyém. Alapvetően feleslegesnek tartom egy jól kiépített rutin mellett a fátyolmaszkokat, de van ami lenyűgöz. Pl.ez is. Cuki, hogy állatos, jól át van itatva, kissé zselé hatású. A szaga az érdekes, de minimálisan van benne parfüm, nem zavaró. Alkoholmentes és olyan gyönyörű, ruganyos, hidratált pofit adott, hogy csak lestem, pedig nem ez az első maszkom. 20 percet hagytam fönt, 2 használatra elég. Nagyon-nagyon tetszik, szerintem fogok belőle rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.