Bershka

Ár:   4995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Bershka üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Bershka üzletek

Természetes illat írisszel, narancsvirággal és a jázmin virággal, fekete ribizlivel és körtével kombinálva. Meleg hátterű tonkabab, praliné, pacsuli és vanília illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

meheszne1215

2018. augusztus 30.

A mai napon futottam bele ebbe a parfümbe, ahogy magamra fújtam, egyszerűen nem tudtam abbahagyni a csuklóm szagolgatását. Alapvetően inkább a keserűre bukom, de ez az édes, gyümölcsösen különleges illat most egy darabig letaszította a trónról nálam az Avon Little Black Dressét, amit évek óta használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.