Bershka

Ár:   2995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Bershka   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2016. október 28.

Lelőhely:   Bershka

Illatkategória: édes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ziza27

2019. február 22.

Sajnos nem túl tartós, de annyira finom, üdén édes és selymes illata van, hogy megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

NoraGergely

2018. október 3.

Az egyetlen parfüm a sok parfümöm közül amit hosszabb távon is elviselek. Bár nem annyira tartós, de ennyi pénzért nem is várom el. Nagyon sok dicséretet kapok, ha ezzel fújom be magam. Imádom! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

fannni

2018. április 19.

tegnap fedeztem fol ezt a jo kis parfumot. regota keresek tisztasagillatot,illetve kimondottan oblito illatu parfumot, ami megis noies,es alapvetoen edes, gyumolcsos - nem sok ilyen parfum van... most vegre talaltam. elso szagolgatasra nem volt kulonosebben nagy szam, de azert magamra fujtam,mert vegre nem ereztem azt a fejfajditos-emelyito edes illatot,amiket veletlenul mindig kiszurok. kb. egy oraval kesobb ereztem meg,hogy atalakult az illat,szappanszagu/oblitoszagu lett a karom. pont ilyen hatast szeretnék mostanaban, a tipik parfumillatok helyett. az arat abszolut megéri, 3ezer ftba kerul jelenleg. ne varjunk eros vagy tartos hatast, ez egy konnyu illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Konczosagi

2018. január 11.

Vegre sikerult olyan parfumot talalnom aminek elviselem az illatat. Nem tul edes es nem tul eros. Tobbszor is ujra vettem mar, szerintem megeri az arat:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

orsesz

2017. december 5.

Kellemes finom igazi lányos illat, de nem tolakodóan édes (én az olyat nem szeretem, inkább a virágos gyümölcsös könnyebb illatok pártját fogom) Igaz, nem tart örökké de 3000 ft-ért szerintem ne is várja ezt el az ember lánya. A sálamon viszont szoktam még érezni másnap is. Hogy kinek milyen illat a jó, az nézőpont kérdése, de aki ezt a vonalat követi annak megéri majd ezt az árat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

kingadorgai

2017. október 11.

Kellemes, csajos illat, mivel EDT, így nem is vártam, hogy nagyon tartós lesz, de számomra ár-érték arányban teljesen OK :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.