BES

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: suxxx94, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Hajfestő csomag, amely ideális az otthoni hajfestéshez

Növényi liposzómákat tartalmazó festék, amely tökéletesen fedi az ősz hajat is és sokoldalú fénytükrözést biztosít.

A csomag a következőket tartalmazza: 1 tubus 60 ml-es festéket, 1 flakon 60 ml-es színelőhívót, 1 tasak 15 ml-es Amphoten sampont, 1 tasak 15 ml-es Emulsione D balzsamot, 1 pár egyszer használatos kesztyűt, 1 tájékoztatót.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

suxxx94

2014. március 14.

Platinaszőke hajamat ezzel festettem be először barnára.A 8.1-est kevertem össze egy mogyoróbarna hajfestékkel és a szín nagyon gyönyörű lett!Aztán kikopott és kipróbáltam a 7-est ez kb semmit sem változtatott a hajszínemen.Ezután már csak a 6.0-ás Dark Blonde-ot használtam ami először sötétbarna lett aztán kikopott szép szőkésbarnára.Őszintén szólva nagyon kiszárította a hajamat és a szín se lett olyan soha mint a képen,arról nem is beszélve hogy hamar kikopott....de mindenkinek más hajfesték jön be...kb 900 Ft.Ennyiért megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.