Betsey Johnson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenési év: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös (narancs, golgotagyümölcs, gyömbér, pézsma, jázmin, rózsa, eper, tubarózsa, szantálfa, pacsuli, vanília, agarfa, bőr)

edy

2014. október 1.

nagyon jó illata van,igazán tetszik,bár a pézsmás-vaniliás illatok mind mennek nálam,igazi szimbiózisban vannak a bőrömmel :)közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.