Betterware

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nobilis, Módosítva: 2020. július 15.

Lelőhely:   tanácsadók, online

"Ez a gyönyörű virágos illat magabiztos, saját útját járó hölgyeknek készült. Könnyedsége, frissessége és eleganciája igen vonzó."

Dori1976

2021. június 1.

Erős illat. Sokat gondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e de végül megbántam. Nekem olyan elmegy egynek illat, de a családom nem bírja elviselni. Sajnos így csak két csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 1.

Nobilis

2020. július 10.

Egy nagyon különleges, édeskés-virágos illat, ami a mi családunkban nagy népszerűségnek örvend. Sok dicséret érkezett már a viselésekor "külsősöktől", folyton újra vevős darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.