Betty Barclay

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lory, Módosítva: 2018. május 17.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejillat: körte, fekete ribiszke, mandarin

Szívillat: bazsarózsa, egyiptomi jázmin, gyöngyvirág

Alapillat: cédrus, szantálfa, vanília

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

wildrose

2019. szeptember 26.

Kifújáskor édeskés-gyümölcsös, aztán lágy gyöngyvirágos, leszáradása pedig puha vaníliás. Kellemes, könnyű, friss illat romantikus tavaszi napokra, és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 26.

tsibus

2019. április 9.

Finom, enyhe virágillat, talán egy picit túlságosan is enyhe. Az üvege tündéri, amolyan táskàba is dobható fazon. A tartóssága nem az igazi, de meleg nyári napokra pont jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Lory

2018. június 22.

A neve is az üvege is teljes összhangban van a beltartalommal.Egy szolid fehérvirágos illat,picit gyöngyvirágos,picit jázminos.Én annyira a gyümölcsöket nem érzem ki belőle,pedig a fejillatban vannak,rajtam már kifújáskor is a virágok dominálnak.Leszáradásában észrevehető a vaníliás-szantálos alap,kap egy leheletnyi krémességet is a végén.Nem az én világom de ettől még a maga nemében egy szerethető illat.Nekem kissé jelentéktelen de ajándékillatnak,tavaszi-nyári hétköznapi illatnak teljesen megállja a helyét.A tartóssága sem rossz,4-5 óra kb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.