Betty Barclay

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2018. október 12.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2008

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: neroli, narancs, bogyós gyümölcs

Szívjegyek: sárgabarack, babarózsa, jázmin

Alapjegyek: vanília, borostyán, pézsma

izabella73

2018. szeptember 28.

Szeretem a virágos-gyümölcsös illatokat,ez is nagyon tetszik,nem túl édes nem túl erős tolakodó.Sajnos egyáltalán nem tartós rajtam,1-2 óra mulva már szinte nem is érezni,ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

naiva

2018. szeptember 26.

Ez az illat számomra egy új felfedezés, még csak pár hete használom, de imádom.
Nem hordok kifejezetten édes illatokat, de valahogy vágytam egyre, ami körbeölel a hideg beálltával.
Tetszik az első kifújástól egészen a leszáradásig, egyetlen gondom vele a tartóssága.
Ezt mondjuk belekalkuláltam, lévén EDT, de a 20 millis üvegcse tökéletes táskába dobós parfümnek és az ára is barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Ez az illat számomra egy új felfedezés, még csak pár hete használom, de imádom.

sldaria

2018. augusztus 14.

Nagy kedvencem a No2 és No3 melett, ha már nagyon unom őket akkor ez a befutó. Illatvilágát tekintve egy nagyon szuper kis gyümölcsös parfüm és szerintem ár teljesítmény arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

10cica

2016. augusztus 16.

Annyira imádom, ez a kedvencem most már hónapok óta!! Számomra tökéletes illat, ami sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

HDR

2016. június 11.

Neroli, barack, vanilia, kremesseg. Tok jo kis illat, egyaltálan nem tunik olcsonak. A baj csak az, hogy rajtam nagyon edesse szarad es a virag-barack vonal nem marad meg vegig. En az edt-t probaltam. Amugy a barack nagyon szep benne, egyaltalan nem szintetikus es nem az a fajta budos barack, mint a Dali Dalissime fajta. Plusz pont, hogy a neroli tok jol megvan benne a barackkal, plussz tabletta beutes nelkul.
A rózsa mellett a barack, málna az amit nagyon el lehet szúrni szerintem. Itt szerencsere nem sikerult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

krémparádé

2015. május 21.

Finom púderes-krémes illat, virágos csavarral. Igazán különleges, nőies, a No. szériából ő a legjobb. Tartós és egyedisége miatt kiemelkedik a tucatillatok közül, megjegyezhető, felismerhető. Szeretem-kategória, csak azt sajnálom, hogy a legtöbb boltban pici 20 ml-es kiszerelésben kapni, ráadásul ott az a fránya árkülönbség is az edt és edp változatok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.