Betty Boop

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: bergamot, grapefruit, tengervíz

Szívjegyek: jázmin, gardénia, rózsa

Alajegyek: pézsma, szantálfa, borostyán, vanília

Vaslady

2015. szeptember 9.

Ezt az amerikai márkát nem ismertem eddig,sőt még csak nem is hallottam róla.
Maga az illat 2011-es születésű.
Akkor egy kis bevezető róla:

Betty Boop először Max Fleischer Paramount által kiadott Talkartoon nevű sorozatában tűnt fel. Az eredeti nyers karakter 1930. augusztus 9-én debütált a Dizzy Dishes (Szédülős edények) című rajzfilmben. Grim Natwick, az animátor először uszkárként ábrázolta. Bár akkor még eltért a ma ismert karaktertől, de a fő tulajdonságai már megvoltak. Két évbe került, míg átváltozott az igazi Bettyvé. A lógó fülekből karika fülbevalók lettek, a cipőgombszerű orrból pisze emberi nózi, a pudliszőr pedig bubifrizurává alakult. Először két harisnyakötőt viselt, ami aztán egyre lejjebb csúszott a bal lábon. Az alakját Mae Westről mintázták, a hangját Helen Kane énekesnőről (szinkronhangja 1931-től Mae Questel lett, aki később Popeye feleségének Olivának a hangját is kölcsönözte).

Kis mintát rendeltem belőle.

Elsőre,mikor a csuklómra kentem,erős bergamottos-citrusos-grapefruitos illata volt.
Pár perc után,a leszáradás után,szépen átalakul jázminos,szantálos finom illatá.
Van még az illatban tenger,sós jegy is,de ez valahogy az én bőrömön elveszik,nem érezhető.
Szerethető illat,az üveg a 30-as évek hangulatát idézi,Betty Boop :),mint egy sexi táncos-énekesnő :).
Ára nagyon baráti,sőt meglepő: 75 ml-10.90 euro.
Szerintem ajándéknak is tökéletes,az aranyos barátságos üvege végett is,plusz a baráti ára miatt is :).
Kolleganők,barátnők biztos nagyon örülnének neki :)
Én magamnak is venném.
Tartóssága nem a legjobb,de hát végülis nagy kiszerelés,és hát ennyi pénzért lehet többször is fujni egy nap.
Valamire hasonlit....majd ha rájövök,mindenképpen megirom :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Ezt az amerikai márkát nem ismertem eddig,sőt még csak nem is hallottam róla.
Maga az illat 2011-es születésű.
Akkor egy kis bevezető róla:

Kis mintát rendeltem belőle.

Ára nagyon baráti,sőt meglepő: 75 ml-10.90 euro.
Kolleganők,barátnők biztos nagyon örülnének neki :)
Én magamnak is venném.
Valamire hasonlit....majd ha rájövök,mindenképpen megirom :).