Betty Boop

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 14.

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: ciprus-gyümölcsös

Fejjegyek: datolya, gránátalma, szilva

Szívjegyek: lótusz, rózsa, orchidea

Alajegyek: pézsma, szantálfa, vanília, borostyán, pacsuli

Betty Boop 💋 Sexy Betty 10 ml fújós
Ár: 1.300,- plusz postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

lacrymosa88

2020. július 31.

Kicsit gagyinak/olcsónak hat, bár halványan maszkulin beütése van, ami miatt tetszik. Enyhén édeskés, kicsit gyümölcsös, de a háttérben ez a pasis vonal ott bujkál. Összességében véve nem rossz, a tartóssága is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

kvin

2018. május 11.

Olcsó és giccses. Gondoltam.
Dehát Bettyke, hiszen van tőle hálóingem, tatyim, papucskám... az igazi Marilyn-es amcsi ikon, csak sötét hajjal. És pontosan ilyen, hogy egyem a szívét!
Pin-up lányok, nagy verdák, amerikai utánérzés, tortából előugró szexikon, mini barbi baba egy kuglófon.
De annyira aranyos, annyira törékeny, hogy nem tudsz rá haragudni. Nem hülyepicsázod le, mert túl ártatlan, fel sem fogja, nem szándékosan ilyen, nem akarja elhappolni előled a nagy Őt, egyszerűen a maga egyszerű módján nyílt, őszinte és játékos, és aki ezt az egész felhajtást szívből élvezi! Egy tortából kipattanó csajszi, aki széles mosollyal vigyorog a közönségre, aki nem hordja fenn az orrát, hanem kedves a társasággal és maga osztogatja a legénybúcsún a tortaszeleteket.
Aki a színfalak mögött érzékeny és sérülékeny, akit ha megszólnak, kinevetnek, talán még el is szontyolodik... De felölti a kis vörös body-ját és ismét uralja a színpadot.
Átlagosan 4-et adnék, de hogy egy ilyen illat ennyiért... az ára miatt abszolút 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Olcsó és giccses. Gondoltam.

Orsyna

2017. június 9.

Bevallom őszintén a csomagolás miatt vettem meg.meg valami újat akartam kipróbálni.
Hát műanyag baba ül egy tortán annyira giccses hogy már tetszik.xD
Az illata tényleg nem épp nyári nappali.Én pézsmát pacsulit érzek miután magamra fújtam, meg valami füstöset de gyümölcsöt nem igazán.hogy szexi-e azt nem tudom. Nem túl édes illat.Lehet esti illat inkább ősszel jobb lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Hát műanyag baba ül egy tortán annyira giccses hogy már tetszik.xD

mafalda

2016. október 15.

Ajándékba kaptam, de aztán anyukámnak adtam. Ő fújkálja, de nem a kedvence...
Nem is tudom h ítéljem meg ezt a parfümöt, olyan fura. Nem érzem se finomnak, se kellemesnek, de nem is rossz. Olyan füstös szilvás, tényleg furcsa hogy semmilyen érzést nem vált ki belöllem, ami nagyon zavaró, és egyben érdekes, így még nem jártam parfümmel.
Ajjj még azt se tudom h pontozzam, eddig olyan szép ötös volt szegényem, de azt hiszem én kénytelen leszek négyest adni neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Ajándékba kaptam, de aztán anyukámnak adtam. Ő fújkálja, de nem a kedvence...

Marcipan84

2016. február 10.

Betty Boop rajongásom miatt vettem meg, és kellemesen csalódtam magában a parfümben (a díszítés pedig csodás,igényes.). Nagyon bejön az illata. Olyan meleg, kicsit édes, égetett cukorra emlékeztető "amerikai" illata van. Az a gond, ha elfogy, az üvegét sajnálom majd kidobni, újat viszont nem veszek ugyanebből, hiszen még annyi parfümöt ki kell próbálnom. Tízes skálán kb 8 az, amennyire kompatibilis velem ez az illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

szofija

2015. november 9.

Üveg 5*, illat 4*, tetszik maga az illat, de nekem nem illik minden napi használatra még ebben az őszi időben sem, talán később megbarátkozom vele jobban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

csikosmatyas

2015. január 11.

Én is hasonlóan gondolom. Régóta gyűjtöm az üvegeket, de az illata is meglepően jó, fűszeres sűrű szilva illat, nincs túlvariálva és nagyon tartós. Betty karaktere a kupakon mindent elárul :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 11.

unicole

2014. július 2.

Tegnap megvettem Akciósan+Kuponnal a Rossmann- ban és meglepett, hogy ennyire istenien jó illat, legalábbis számomra. Mindenképp megérte az árát, és nagyon tartós, különleges illat, tényleg szexi :) A csomagolás, az üveg, a tartósság, az illat, az ár így akciósan, teljesen rendben van, tehát részemről jár az 5 csillag! Akciósan biztos újra venném :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.