Beurer EM80  Digitális Tens/Ems

Beurer EM80 Digitális Tens/Ems

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Betti21, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Ár:   22 000 Ft

Ingeráram készülékek, digitális TENS/EMS EM 80

• 30 előprogramozott alkalmazás
  • 8 öntapadó elektród
  • TENS/EMS és masszázs hatás

A digitális TENS/EMS készülékek három bázis-funkciót alkalmaznak, amelyek kombinálva használhatók: idegpályák elektromos stimulálása (TENS), izomszövet elektromos stimulálása (EMS) és elektromos jelek által keltett masszázs-hatás. Ehhez a készülék négy független stimulációs csatornát és nyolc öntapadó elektródot alkalmaz. A készülék sokoldalúan használható funkciókat kínál az általános jó közérzet biztosítására, a fájdalmak enyhítésére, a test fittségének megtartására, az ellazulásra, az izmok élénkítésére, és a fáradtság leküzdésére. Választhat az előre beállított programok közül, vagy kialakíthat ilyeneket saját igényeinek megfelelően. Az elektromos stimulációs készülékek hatásmechanizmusa a test saját impulzusainak utánzásán alapszik, amit elektródok továbbítanak a bőrön keresztül az ideg- illetve az izomrostokhoz. Az elektródok sok testrészre feltehetők, úgy, hogy az elektromos ingerlés veszélytelen és gyakorlatilag fájdalommentes. A testszövetbe
küldött elektromos impulzusok befolyásolják az inger-átvitelt az idegpályákba, valamint idegcsomókba és izomcsoportokba az alkalmazási területen. Az elektromos stimulálás hatása általában csak ismételt alkalmazás után érzékelhető. Az izmoknál az elektromos stimulálás nem helyettesíti a rendszeres edzést, de annak hatását észrevehetően kiegészíti.
Ideális hátfájdalmaknál, különösen ágyék- és nyakcsigolya panaszoknál, ízületi fájdalmaknál, (pl. könyökízület, csípőízület, váll), idegzsába, fejfájás, menstruációs panaszok, sérülés utáni fájdalmak mozgásszervekben, vérkeringési zavarok okozta fájdalmak és különböző eredetű krónikus fájdalmak esetén.

Betti21

2017. szeptember 15.

A termék EMS/masszázs funkcióját használom narancsbőrre ellen. Nagyon sok mindent kipróbáltam házilag és ez első amire azt mondhatom, hogy végre segít legyűrni a nagyon makacs narancsbőröm. Egy hét használat után látszik a javulás. Mellette természetesen luffás bőrradírozás, sok folyadék, és odafigyelek, hogy az esetek többségében egészségesebben egyek, sajnos kicsit lusta vagyok. Korommal járt a narancsbőrre való hajlam és közepesen rossz az állapot. A termék minden funkcióját kipróbáltuk a családban, kisebb nagyobb panaszokra és a 80 %-ban használt is. Ez 8 elektródás így mindkét lábamat egyszerre kezelem. Van egy olcsóbb változata 4 elektródával. Az EMS módszer nem újdonság, használatban van. Interneten bővebben van információ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.