Beurer

Ár:   23 000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Ár:   23 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók

• A talp reflexzónáinak vérkeringést elősegítő masszírozása
  • 18 Shiatsu masszírozó fej (3 x 3 lábanként)
  • 2 masszírozási sebesség
  • Lábmelegítő funkció
  • Egyénileg beállítható hajlásszög az állítható magasságú lábak révén
  • Lélegző hálós anyagból készült felület
  • Funkciókijelzés a gombon lévő színes LED-ekkel
  • 50 Watt

Hecate

2020. augusztus 27.

Vagy 10 éve szenvedek lábdagadással, főleg hormonális bajok miatt. Régóta használok kompressziós harisnyát, vagy fél éve érfalerősítő tablettákat, van lábpócoló párnám, de bánatomra kezdtek kevesek lenni. Mellettük is dagadt bokám, rüsztöm, voltak fájdalmak. Ezzel a termékkel nagyon szemeztem, mert 5 év garanciát ad rá a gyártó, ami számomra azt jelenti garanciát vállalnak a minőségre. (Sajnos néhány webáruházban 3 évet írnak, de vannak helyek, ahol 5 évet jeleznek.) Ugyanakkor kétségeim voltak, hiszen talpat masszíroz és nekem a bokám, rüsztöm duzzad fel, amihez nem ér. Aztán a Bestbyte oldalán egy Anett nevű kedves felhasználó - hálám neki ezúton is - beírta, hogy neki a párja nyüstölésére lett egy ilyen készülékük és leviszi a bokaduzzanatot. Ez győzött meg. Megrendeltem. (Jelzem jelenleg a BestByteban nem forgalmazzák, de máshol még rendelhető.) Naponta kétszer alkalmazom és tökéletesen elégedett vagyok az eredménnyel, ami két normális lábfejből áll. Teljesen elmulasztja a "nehéz láb" érzést, ráadásul nekem a napi két kezeléssel (15 perc/alkalom) tartósan szünteti meg, vagyis egész napra.

Édesapámnak a combfájdalmára is hatékonynak bizonyult, illetve ha a kezeit teszi rá megszünteti a karfájdalmait.

2 sebességű. A talpcsikire érzékeny haverom mikor kipróbálta az elején nevetgélt, ám aztán megszokta, megkedvelte ő is. Nagyon kellemes, természetes hullámzó ringást biztosít, ami kedvező a vérkeringésnek és nyirokrendszernek. Shiatsu masszázsnak nevezik.

A német Beurer gyártó mindenben gondol a vevőre. A gépkezelés egyszerű - összesen 2 gomb van rajta és adtak hozzá érthető, magyar nyelvű használati utasítást. A készülék igen könnyű, még becsomagolva is, ráadásul a dobozán műanyag hordozófül van a kényelmes hordozhatóságért. Továbbá a gép alján négy műanyag lábacska a kábelfeltekerést szolgálja, így ha használaton kívül van nem kell kerülgetni a vezetéket. Nagy láb is elfér rajta - az enyém a hormonbajok miatt 45-ös méretű (igaz magas nő vagyok), mégis teljesen végigmasszírozza. Ráadásul a lábmasszírozók közt minősége ellenére az ilyen gépezetek közt az alacsony árfekvésű kategóriába esik (23-29 ezerért kínálják online).

Plusz előny, hogy modern világunkban tv nézés, számítógép használat (a készülék lapos, elfér átlagos asztal alatt a lábakkal együtt) vagy mobilozás közben is alkalmazható, így elfoglalt emberek is beilleszthetik a napirendjükbe.

Ezenkívül a masszázs után érdemes használni lábvédő (Lioton, Keve vadgesztenyés lábbalzsam stb. - ki mire esküszik) krémet, mert a masszírozás fokozza a vérkeringést és gyorsabban beivódnak a kence hatóanyagai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.