Beurer

Ár:   10 450 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kofola, Módosítva: 2016. július 21.

Ár:   10 450 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az arcszauna fellazítja az arcbőrön található szennyeződéseket, a pórusokat kitisztítja, arckrémek vagy maszkok használata előtt alkalmazva pedig segíti a hatóanyagok behatolását a bőrbe. Használata után a bőr selymesen puha és rugalmas lesz. Inhalálásra és köhögés csillapítására is használható megfázás és influenza esetén. Illóolaj tartójának köszönhetően illatterápiára is alkalmas, segít a stressz leküzdésében.

• 2 féle gőzölő fej: egy az arc és egy csak az orr gőzöléséhez
  • Illóolajtartóval, párásító tartozékkal aromaterápiához
  • 2 teljesítményfokozat
  • Kiegészítő tartozék szájon és orron át történő inhaláláshoz
  • Tartozékok kozmetikai arcápoláshoz
  • Maximális teljesítmény: 120 watt
  • Folyamatosan szabályozható
  • Egyszerű tisztántartás
  • Mérőedény a könnyű feltöltésért
  • Kiváló minőségű alumínium párologtatótartály

Arcszauna
Ár: 3000 , Eladó: Monika195
Állapot: 2x használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen Debrecenben vagy utalás után postázom