Beyoncé

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2016. december 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Frissitő test spray a Beyoncé Heat Seduction illatával.

bogusom

2017. november 6.

Ajándékba kaptam, de sajnos nagy csalódás ért...Nem ilyenre számítottam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Ajándékba kaptam, de sajnos nagy csalódás ért...Nem ilyenre számítottam :(

Jelizz

2017. január 21.

Nagyon refota szerettem volna egy Beyonce parfumot . Es ezt kaptam karacsonyra meg egy ugyan ilyen testapolot. Jo illata van puderes enyhen fuszeres es picit edes. Hetkoznapi diszkret illat. De sajnos nem tartos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

angelina69

2017. január 1.

Azért esett erre a választásom, mert a parfümjét kicsit erősnek, soknak éreztem. Gyümölcsös-édeskés kezdés után, egy nagyon finom púderes, vaníliás vonal következik. Engem egy régi-régi kamillás babapúderre emlékeztet, amit nem bánok. Bár nem vagyok kimondottan a célközönsége, de tetszik nekem ez az illat. Ebben a formában lágyabb, kevésbé tolakodó, és persze nem valami tartós, de legalább nem fejfájdítós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.