Beyond

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. október 8.

Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó és hidratáló ajakrúzs élénk színekben. A márka a termék árának egy részét a rúzson szereplő veszélyeztetett állatok megmentésére fordítja.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

XiaMengTing

2015. október 9.

Ez volt a legelső koreai termékem, akkor még nem is tudtam a nagy hype-ról. Tetszett a színe, a rúzs formája és a nagyon finom citrusos illata. Pink színben volt meg, nagyon szépen felélénkítette az arcom, ugyanakkor mégsem volt túl erős. Ez elmondható egyébként a többi színre is, nagyon jól eltalálták a színskálát. Elég krémes volt, így aláhidratálás nélkül sem szárította a szám. Ennek ellenére egész tartós is volt, igaz, az evést azért nem bírta, de nálam ez nem is szokott elvárás lenni. Mostanában sajnos nem láttam boltokban, de a nemzetközi honlapon még fent van, remélem nem vonták ki, szívesen megvenném újra, akár több színben is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.