BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kitti86, Módosítva: 2012. október 27.

Lelőhely:   Douglas

Selymes, finom szemcsézettségű szemhéjpúder áttetsző tégelyben divatos Yin Yang motívumú kiszerelésben. Különleges színkontrasztjai egyedi megjelenést biztosítanak. Színhatását egész nap megtartja

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kitti86

2012. december 6.

A képen látható fekete fehér duót használom már egy ideje, és szerintem elég jól kihasználható. Tetszenek benne az apró csillámok, és a csomagolása is elég strapabíró. Sajnos azonban a fekete eléggé porzik, a fehér pedig nem eléggé pigmentált. A minőség szerintem színenként eltérő, volt egy türkizes duóm, amiben sokkal jobb állagú volt a festék, selymes, és nem porzott, csak sajna az nem igazán ment a szemem színéhez, úgyhogy elajándékoztam.
Ettől függetlenül szerintem érdemes próbálkozni ezekkel a duókkal (az egyesekkel is), nagyon szép színek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.