BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szambi, Módosítva: 2012. június 24.

Lelőhely:   Douglas

Filces szemhéjtus.

veravera

2014. október 18.

Szerintem pont olyan, mint a Bourjois hasonló tusfilce. Könnyű vele szép vonalat húzni, szép mélyfekete a színe, bár csak pár órán keresztül tart. Nekem nem volt gondom a hegyével meg a festékkel sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

sztinke

2014. január 31.

Nagyon szerettem ezt a tust, többször újra is vettem. Szép, vékony vonalat lehetett vele húzni, és tartós is... VOLT! Sajnos az utóbbi 2 db-om valahogy nem hozza ugyanazt a színvonalat, mint korábban. :( Az egyiknél ugyanazt tapasztaltam, mint Lills, egyszerűen nem fogott az ecsete. Vettem is egy másikat, ami ugyan festett, de közel sem olyan szépen, mint korábban és kenődik is ráadásul. Talán változott az összetétele... Emiatt elég csalódott vagyok és muszáj lesz új tus után néznem. A múltunkra való tekintettel 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

Lills

2013. augusztus 14.

Lehet, hogy valami selejtes darabot fogtam ki, de az enyém használhatatlan. Egyszerűen olyan, mintha a végébe nem érne el a festék, így vékony vonalat lehetetlen vele húzni. Kicsit megdöntve pedig nem lehet valami túl precízen használni, max pandamaci-smink készíthető vele. Ha valamilyen oknál fogva mégis tudnék húzni egy vállalható vonalat (nem gyakran fordul elő, pedig én próbáltam) akkor is fakó, szürke. Ha átmegyek rajta mégegyszer, azt is leszedi, amit előtte nagy nehezen felvittem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

csalii

2013. június 2.

Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, a szempillatövekbe is nagyon könnyen fel lehet vinni így egész természetes marad a hatás. Nagyon tetszett még, hogy nem fogta be és ragasztotta össze a szempilláimat, ami nálam nagy szó, bár lehet, hogy csak ügyetlen vagyok, mert a pilláim természetesen íveltek, és eddig nagyon nehezen boldogultam a tusokkal. Már azon voltam, hogy hagyjuk, ez nem nekem való, de ez a termék teljesen megváltoztatta a véleményen, tényleg csak ajánlani tudom, főleg a hozzám hasonló ügyetlenebb lányoknak!

Ez egyetlen ok, amiért levonok tőle egy csillagot, az a tartóssága, kb 3-4 óra múlva javítgatni kellet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

szambi

2012. augusztus 2.

A színe szép mélyfekete, tartós és vékony vonalat is könnyű vele húzni. Összességében nagyon jól és könnyen használható.

Egyetlen hátránya, hogy rendszeres használat mellett gyorsan kifogyott. Emiatt nem adok max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.