BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: monika.t, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   Douglas

Krémes, vízálló szemkontúrceruza

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

CeCeDrake

2015. november 22.

Barna, lila és zöld színben vettem, nagyon jó minőségűek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Barna, lila és zöld színben vettem, nagyon jó minőségűek!

sminkdoboz

2015. szeptember 25.

Amikor még 10 évvel ezelőtt használtam szemceruzát, ez volt az egyik kedvenc. Tartós, kellemes a textúrája, nem karcol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Kodi

2015. február 28.

Kiváló minőségű, krémes, tartós szemceruza. Nagyon szeretem, legalább olyan jó, mint az Artdeco szemceruzák. Remélem nem vonják ki őket, a D-ban most féláron kaphatóak, 1250 Ft-os áron. Rengeteg színben elérhetőek, nekem a világoskék és a türkiz van meg, mindkettő nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

szilvia.bano

2015. január 23.

Nekem a 680-as barna van meg jelenleg, könnyen használható, nem száraz, nem húzódik a bőröm amikor használom. Szép fénye van, és tartós, egész nap megmarad, legfeljebb egyszer-kétszer kicsit megigazítom nap közben. Kicsit drága, de még belefér, én az Essence csavarós barna ceruzájával kombinálva használom, így sokáig tart, és megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

profectuscat

2014. június 5.

Nagyon puha, krémes textúrájú, igazán szépen siklik a bőrön, nagyon jól megtapad az alap nélküli szemen is (én tusként használom). Nekem zöld színben van meg, nem tudom a többi szín mennyire élénk, de ez egy nagyon pigmentált, erőteljes sötétzöld. Ahogy láttam a színek eléggé jól ki lettek találva, mert ezeket használjuk a legtöbbet.
Az árát nem mondom, hogy megéri ennek ellenére is, mivel ez csak egy szemceruza, és nehéz hegyezni is a puha bél miatt. Viszont azt tapasztaltam, hogy hiába puha, hiába nyomom a bőrömre, nagyon lassan kopik a hegye, így nem kell minden ceruza használat után azonnal hegyezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

monika.t

2014. május 27.

Többféle színben és árnyalatban kapható szemceruza. Szép és egyenletes vonalat lehet vele húzni. Használatkor nem karcolja a szemhéjat.Viszonylag tartósnak is mondható. Igazán jó minőségű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.