BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dreamer19, Módosítva: 2014. április 3.

Lelőhely:   Douglas

szonia

2015. április 18.

Nekem egy lilás árnyalat van meg. Nem rossz, de azért vannak ennél pigmentáltabb, tartósabb szemhéjpúderek hasonló árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Dreamer19

2014. május 7.

Kettő van (volt) belőle. Egy közép-világos taupe szín, amit évekig használtam, és nemrég sajnos leejtettem, és kiesett a púder, széttört, szétszóródott. Nem néztem még, lehet-e ezt a színt kapni. És egy közép oliva zöld, kicsit melegbe hajló. Nagyon szerettem mind a kettőt. (a zöld még megvan). Jó állaguk van, puhák, jól lehet kezelni, feltenni, satírozni őket. Használok alapot mindig a szemfestékhez. Így tartósak. Csak jót tudok mondani róluk. Talán veszek többet. Az áruk sem túl vészes, főleg a minőséghez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 7.