BH Cosmetics

Ár:   15 190 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   15 190 Ft
Kategória:   Ecsetek

A 12 db-os ecsetkészlet tartalma:

• púder ecset
  • pirosító ecset
  • legyező ecset
  • szempilla és szemöldök kefe
  • spirál kefe
  • kis szemhéjárnyaló ecset
  • lapos szemhéjárnyaló ecset

marryjane

2015. május 29.

Nagyon jó minőségű ecset, akkor vettem amikor a pinkpandán 5000.- Ft körül volt. Arcecsetekből szerintem kevés van. Nem hullik, pihe-puha és szépen viszi fel a színeket. Csak ajánlani tudom :)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

hvikcsu

2015. február 12.

Karácsonyra kaptam ajándékba, azóta szinte minden nap előkerül. :) Maximálisan ki tudom használni, bár én mondjuk a legyező ecset helyett (szerintem teljesen felesleges :D) szívesen láttam volna egy pufi füstösítő ecsetet, de így is megfelel. Az ecsetek minősége nekem tökéletes, nagyon puhák, könnyen tisztíthatók és nem hullanak, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.