BH Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: urbanD22, Módosítva: 2013. november 7.

Kategória:   Ecsetek

Ez a 15 darabos smink ecset készlet az összes a smink ecsetet tartalmazza, amire szükséged van, hogy segítsen széppé varázsolni bármikor, bárhol is vagy.  Az ecset készlet több különböző ecsetet tartalmaz  a szemhez, az archoz és az ajkakhoz, Találsz benne szintetikus és természetes ecsetvégeket. A 15 darabos ecsetkészletet összehajtogatható praktikus táskába tettük Neked.

A szett a következőket tartalmazza: vékony fejű ecset, púder ecset, magasfényű ecset, hajlított pirosító ecset, maszatoló ecset, hajlított keverő ecset, keverő ecset, lapos szemhéjárnyaló ecset, kis fejű szemhéjárnyaló ecset, száj és korrektor ecset, hajlított szemceruza ecset, Precíziós szemceruza ecset, Dupla végű szemöldök ecset és szempilla fésű, szemhéjárnyaló szivacs ecset, szempilla spirál

Viki9727

2016. július 19.

8500 ft-ért vettem akciósan, nagyon jó imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

8500 ft-ért vettem akciósan, nagyon jó imádom :)