BH Cosmetics

Ár:   5350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   38,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: CeCeDrake, Módosítva: 2015. december 14.

Kiszerelés:   38,5 g

21 szemhéjfestéket és 5 arcpírt tartalmazó paletta. Vegan termék.

kkkriszta

2018. július 11.

Online rendeltem, a gyártótól több palettával együtt. Ez a paletta szépen működik. Nagyon könnyű egymással párosítani a színeket, a benne lévő pirosító is jól használható. Tükör nincs benne, több új palettába már tesznek, ami azért hasznos tud lenni, de ezzel együtt is jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Bonjourbeauty

2017. november 18.

Online rendeltem és nagyon meglepett a mérete amikor megjött, ugyanis hatalmas. :D A színek szépek és sminkalappal tartós is, megéri az árát. Tudom ajánlani. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.