BH Cosmetics

Ár:   7850 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. július 18.

120 színű, jól pigmentált szemhéjpúder paletta, mely csillogó és matt színeket is tartalmaz.

fanniblue

2018. szeptember 6.

Hát ezt a palettát közepesre tudom értékelni. :T Nagyon nagyon vágytam már egy ilyenre, hiszen ebben mindenféle szín és finish megtalálható ami sminkeléshez szükséges lehet. Sminkes tanulmányaimhoz vásároltam, mert így rengeteget tudok majd gyakorolni a színekkel és textúrákkal.-gondoltam én... Mert hát sajnos ezeknek a színeknek a pigmentáltsága nem valami nagy :T van benne 1-2 szín ami brutál pigmentált, és nagyon jó, de ez tényleg csak pár darab. Ezek főleg a sötétebbek. Illetve a fehér shimmer szín nagyon szép fényes és erős. De a maradék 115 szín, hááát.. az árához képest nem rossz, hiszen nem drága egy ilyen paletta, viszont professzionális használatra nem a legtökéletesebb. Én gyakorláshoz vettem az igaz, és azt meg is tanultam vele, hogy hogy kell kihozni a színt egy nem túl pigmentált szemhéjpúderből, szemhéjalappal, fixálósprayvel befújt ecsettel, viszont ez sajnos elég körülményes és sokáig tart. Ennyi ideje általában egy sminkesnek sincs, hogy kb 5-6 lépésből oldja meg azt ami minőségibb termékkel kb 1 lépés lenne. Otthon, magánemberként, reggel meg pláne :T Amúgy gyönyörű a paletta, tényleg nagyon szeretem nézegetni, próbálgatni, és valószínűleg nem fogom soha sem kidobni, de ma már mást választanék helyette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.