BH Cosmetics

Ár:   11 190 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2015. február 5.

Ár:   11 190 Ft
Kategória:   Ecsetek

Kiváló minőségű ecsetkészlet amely tökéletes akár utazásokra is.

A készlet tartalma:

• Szemöldökformázó ecset: Az egyik végén egy spirál ecset található mellyel a szemöldökszőröket lehet fésülni, a másik végén pedig egy vágott ecset a szemöldök betöltéséhez
  • Sminkecset: Szemhéjárnyló ecset és részletező ecset a teljes smink elkészítéséhez
  • Arcecset: Púderecset és kontúrecset egyben melyekkel könnyedén sminkelheted az arcod
  • Sminkecset: A tusecet és a ceruzaecset segítségével teljessé teheted a sminkedet

Moc11

2016. május 5.

Nemrég kaptam kézhez és egy kicsit csalódtam benne.Az arcecset nagyon kicsike,de sűrű,puha szőrű.Utazáshoz tényleg hasznosak,de otthoni használatra jobban szeretem a nagyobb,jobb fogású ecseteket.Az árát még így se érte meg,pedig csomagban rendeltem féláron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.