BH Cosmetics

Ár:   8130 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2015. március 5.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 10090 Ft

A paletta két kontúr árnyalatú, két kiemelő árnyékokat biztosító és egy sokoldalú pirosítót tartalmaz, mellyel kivlóan árnyékolhatsz. Használd a sötétebb színeket az árnyékoláshoz és a határozottabb vonalakért a világosabb színeket, hogy kiemeld és fokozd a funkciókat egy természetes és hibátlan megjelenésért.

Ár: 10090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Tardie

2017. január 20.

Olcsó húsnak híg a leve... Sajnos nagyot csalódtam a paletta minőségében. A light árnyalatot rendeltem meg.
Először is a két kontúr árnyalatból az első legnagyobb meglepetésemre vörösesbarna, míg a második (ami egyébként szuper pigmentált) csillámos!!!
A banán púder és a highlighter sajnos nagyon porzik és túl nagy szemcsés. Nem egy finom szemcsés púder amivel szépen lehetne dolgozni, nem szép a finishe. Olyan mintha a kínaiban vásárolt púdert kenném magamra... Nagyon olcsó hatása van.
Oké, hogy a BH cosmetics megfizethető és nem is vártam high end-et de azért ennyire rossz minőséget sem!
Inkább kiadok kicsivel több pénzt más kizmetikai márkára de azzal nem szenvedek és nem szidom magam hogy bedőltem az interneten keringő óriási hype-nak, ami ezt a márkát körüllengi.
Kezdőknek talán megfelel, akik most kezdik belevetni magukat a sminkelés fortélyaiba, kísérletezésnek...
Nálam leszerepelt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Nálam leszerepelt!