BH Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Ichigo94, Módosítva: 2014. július 3.

"Mindig szerettél volna úgy kinézni, mint egy A-kategóriás sztár? A BH hollywoodi paletta színeivel pillanatok alatt a reflektorfényekkel, a vörös szőnyeggel borított kifutón érezheted magad, amellyel biztos, hogy a megjelenésed a szokásosnál is rendkívülibb lesz! Ez a smink paletta magában foglal 16 szemhéjfestéket és 4 pirosítót, egy kompakt mágneses tükrös papír palettában."

Lityi1990

2015. július 8.

Alig vártam, hogy megérkezzen, külföldről rendeltem. Olyan intenzív színei vannak, hogy az csuda! Lehet, hogy elsőre nem jönnek ki, de egy jó szemhéjalappal, meg egy kis építgetéssel úúúúú de mit lehet vele csinálni. Teszem hozzá, szerintem kifejezetten vad csajoknak találták ki ezeket a színeket, akik nem félnek egy kis extravagáns sminktől. Nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Ichigo94

2014. augusztus 17.

Igazából azért vettem ezt meg, mert nagyon megtetszett a doboza és a benne levő színek, mert végre ebben vannak színes és sötétebb szemhéjpúderek is. Engem egyből csalódásként ért a mérete, mert nagyon picike kb. akkora mint a két tenyerem. Viszont tényleg nagyon aranyos. Kemény fedelű, mint egy könyv és kihajthatós. Gondolom mágnessel záródik. Kissé nehéz kinyitni. A palettán két hollywood kép látható és a szemhéjpúderek olyan árnyalatúak, amilyen árnyalatok megjelennek a két képen. Ez jó ötletet adhat, hogy milyen szemsminket csináljunk. Nagyon meglepett, hogy akármennyire is söprögető mozdulatokkal viszem fel akármelyik színt, egyik sem potyog máshova, még a feketék, csillámos színek se. Nagy negatívumként hoznám fel a pigmentáltságukat. Sajnos szemhéjpúder alap nélkül nem készíthető vele drámai smink, anélkül elvesznek a csillámok a szemhéjpúderekben. Nem annyira élénkek a színek és 2-3 óra alatt megül a redőkben. Szerintem mindez egy jó szemhéjpúder alapozóval biztosan kiküszöbölhető, mert ahogy láttam nagyon drámai igazi hollywoodi sminkek készíthetők vele. Hatalmas pozitívum, hogy minden felhasználható ebben a palettában. Ahogy más szemhéjpalettáknál tapasztaltam, többnyire a hozzá tartozó pirosítók, púderek stb. rossz minőségűek vagy nem éppen túl jók. Ennél azt vettem észre, hogy a szemhéjpúderekhez tartozó két pirosító, highlighter és bronzosító nagyon jól kihasználható és tartósak is. Szerintem megérte ez a paletta. csak azért vonok le 1 csillagot, mert tényleg nagyon kell alá valami.

Update: Bíztam ebben a palettában, de sajnos pár szín csakúgy kb. 2 óra alatt felszívódott a szemhéjamról.

Update 2: Vettem hozzá egy olcsóbb, de jó minőségű szemhéjpúder alapot. 1 óra múlva szintén összeállt a ráncokban, megkopott, de még mindig vállalhatóbb, mint alap nélkül. Kidobott pénz volt ez a paletta 5000 ft-ért... 1000 ft-ot nem adnék érte, ennél még az Essence szemhéjpaletták is jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.