BH Cosmetics

Ár:   15 190 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Lityi1990, Módosítva: 2015. július 20.

Ár:   15 190 Ft
Kategória:   Ecsetek

Egy elegáns és kiváló minőségű 14 darabos ecsetkészlet.

A készlet tartalma:

13. Részletező ecset
14. Rúzsecset

MissKatherina

2017. január 18.

Egy Pinkpandás akció keretében vásároltam, így naggggyon megérte :D Az ecsetek szerintem elég jók, könnyű velük dolgozni és nem mellesleg nagyon szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Lityi1990

2015. július 12.

Csajos kis ecsetkészlet, de nem csak szép, hanem hasznos is. Nagyon puhák és nagyon széles körben lehet őket felhasználni. Profi a cucc, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.