BH Cosmetics

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kategória:   Ecsetek

Szivacsok alkalmazása alapozózás közben nagyban megkönnyíti a folyékony alapozók felvitelét. És emellet a végeredményen is javíthat, hisz nem lesznek alapozó csíkok az arcodon és a legnehezebben hozzáférhető területekre is egyenletesen kerül majd az alapozóból. Alkalmazása után, egyszerűen mossa jól át a szivacsot hagyja teljesen megszáradni, és utána használja is újra. De nedvesen is használható a szivacs!
A szivacs lapos részé kiváló a szem alatti terület és a homlok alapozósására, a kerek testével tökéletesen egyenletes lesz az applikáció ,a hegyével pedig célzottan kezelhetjük a problémákat mint pl. a pattanásokat.

zsucci93

2018. augusztus 2.

A BH cosmetics oldaláról rendeltem. Előtte Real Techniques és Eco tools szivacsokat használtam, és az első alkalommal rá kellett jönnöm, hogy azoknál is maradok. Árban abszolút nem éri meg, mert ennyi pénzért már a fent említetteket is meg lehet kapni, és nagyon kemény. Sűrű habszerű szivacs, amivel ha dolgozni akarok akkor olyan, mintha egy kővel ütögetném az arcomat, hiába vizezem be (összehasonlítva az eddigi szuper puha szivacsaimmal). Számomra tényleg pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

gingerbloo

2016. november 29.

hármat használtam el ebből. A jó pontok, hogy könnyű beszerezni külföldről, egész gyorsan itt van, olcsó és a shippinget is meg lehet kerülni, ha jókor rendelsz. Nagyon jól feldagad ha bevizezed, szárazon képtelenség alkalmazni. Míg szárazon ijesztően kemény, befizezvejó puha. Egy kicsi terméket magába szív. én alapozót nem tettem fel vele, csak korrektprt pattanásokra és concealert szem alá. Működött, kb 3 hünapik lehet alkalmazni. Érdeems 1-3 alkalmanként tisztítani. A színe kicsit kikopik a sokmosástól, de nem durva. Alapvetően jó szivacs, ha nincs pénzed beauty blenderre. Az utóbbi ettől függetlenül veretlen marad, annál tényleg nincsen jobb. Dupe-nak nem mondanám, de valóban jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.