Bi-es

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2021. augusztus 5.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

Fejjegyek: gránátalma, málna, passiógyümölcs, datolyaszilva, barack, zöld jegyek

Szívjegyek: orchidea, lótusz, champaca

Alapjegyek: mahagóni, borostyán, pézsma, ibolya, pacsuli, vanília

Zsedit

2022. március 26.

Sokszor kipróbáltam a dm-ben, de fenntartásaim vannak a noname illatokkal, de ma csak megvettem. Nagyon jó!! Csupa CK Euphoria feeling, de mégis más, talán gyümölcsösebb és borostyánosabb. Ez utóbbi nagy kedvenc nálam mostanság, így ma már nem tudtam neki ellenállni. Tartós, nőies, szuper árú...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 26.

Moony

2022. február 23.

Nagyon szeretem, különleges, tartós, nőies illat, rengetegen dicsérik, ha ezt használom. Üvege is, doboza is meseszép, ráadásul az ára is nevetséges, akcióban meg főleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.