Bi-es

Ár:   2385 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2021. március 22.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

Fejjegyek: feketeribizli, bergamot

Szívjegyek: rózsa, barack

Alapjegy: pézsma

Qwerty

2021. szeptember 16.

Áfonyás cukorka illata van, később baracklé, majd megint édes bogyó. Ennél sokkal többet nem is lehet róla mondani. Abban a fázisban vagyok, hogy végigpróbálgattam a Blossom sorozatot, és annak ellenére, hogy ez például nem tetszik, sőt a fekete sem (az is túl édes nekem), azt kell mondjam, hogy a lengyelek meglepően jót alkottak gagyiparfüm-fronton. A belőtt (ár)színvonalhoz képest minőséget kapunk, közel három órán keresztül éreztem magamon lekvárszagot. Nem az én világom, szerencsére nem erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.