Bi-es

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

Fejjegyek: rózsa, sáfrány

Szívjegyek: patchouli, fa

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma

Bi-Es Blossom Roses EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Confetti

2021. szeptember 10.

Szememben a meghatottság könnyeivel jelentem be, hogy az IFRA megalakulása óta először találtam olyan parfümöt, ami minden tekintetben tökéletesen megfelel az elképzeléseimnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Cintia04

2021. augusztus 26.

Nem vagyok túlságosan oda az utánzat parfümökért de van köztük tényleg nagyon jó kis másolat ami után nem érzem a kényszert az eredeti beszerzésére! Igazából a rózsaszín testvérét akartam haza hozni de az sajnos már nem volt csak ő és másik 2 Bloom testvére! Már egy ideje nézegetem az eredetijét a Bloom Ambrosia Di Fiorit de annyira nem hozott lázba, hogy meg is vegyem inkább az anyaillat ami igazán tetszik! Megláttam a kirakatba gondoltam üsse kő haza hozom ide, oda fújkálni jó lesz vagy mint oly sok illatom lakás illatosítónak befogom😆Őszintén szólva megszólalásig hasonlít rajtam az eredetire és a tartóssága is ugyanolyan jó! Nincs semmi kellemetlen mellék szaga, se alkohol se más! Egy igazi friss, poros kissé füstös, fűszeres rózsa illat mint az eredeti! Érdekes mert az eredetibe nem ír sáfrányt de abban is érzem! Végül is nem ő érte indultam de mégis kellemesen csalódtam! Tartóssága is jó! Egész nap érezni lehet ezt a meleg, bújós kissé fűszeres rózsát ahogy körbe ölel! Ennyi pénzért ajándék volt! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Bonnieoo7

2021. június 20.

2021.06.18.
Keleties, meleg illat, magamon órákig éreztem a finom illatot, amit az üzletben a teszterből fújtam a ruhámra. Igaz nem illik ehhez a kánikulához, télire szeretném beszerezni. Jelenleg nem is volt belőle vásárolható darab, megnéztem máshol is, de nem volt ebből a típusból sehol. Tetszik az illat, az üveg, a design. Az ára is teljesen jó, szükségem van rá. Nem érzem rózsaillatúnak, engem az Al haramain féle Sultanra és a piros kupakos Dolce & Gabbana Femme illatra remlékeztet. Ezt jó intenzívnek érzem egyelőre, ami nálam fontos tényező.😊

2021.06.20.
A sors úgy hozta, hogy a környéken nyílt
egy kis mindenes bolt rövid idővel ezelőtt és ma bementem...ott árvákodott a teszter, de nem volt belőle originál, bontatlan verzió. A doboza meglett szép állapotban és én kialudtam 2000 Ft-ra, mert hát ez azért mégiscsak bontott termék. Nem örültek, de hát nem pusztul bele az üzlet 400 Ft-ba. Nekem meg végre a birtokomban van a gyönyörűm, mert ez volt a szívem vágya, amióta megláttam. Nem szoktam egyébként egyszerű helyeken vásárolni illatot, de hát ez most tényleg úgy "Istenigazán" megtetszett! Egyébként is szeretem a hideg időt, de mostmár duplán várom, mert akkor tudom őt használni majd, nehéz lesz kivárni! Most felpontozom maximálisra, hogy már végre megvettem.🥀🥀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

2021.06.18.

2021.06.20.
A sors úgy hozta, hogy a környéken nyílt

Vaslady

2021. január 19.

Szép volt az üvege, a helyi élelmiszer boltban próbáltam ki, kB 10 perce. Mire haza értem, épp csak érzem az 1 fújást, nagyon bőr közeli lett. Édes rózsa illat rajtam, egy könnyed fuvallat 🌹. Viselhető és kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Frufru3

2021. január 11.

Kiegészítem a véleményemet, mert kifújva is kipróbáltam. Ez most egy olyan illat, ami változik a kifújás után. Először tényleg émelygős, viszont frissül az illat, nagyon érdekes, tényleg a fás rózsás kifejezés lehet jobb és kissé poros is. Nekem sajnos nagyon emlékeztet egy hajfestékem illatára, így egy vegyianyag szagot érzek, sajnos ettől nem sikerült elvonatkoztatnom.
Aki különlegességre vágyik, vagy távol állnak tőle a mai divatillatok, annak akár kincs is lehet. Elég tartós is, legalábbis a spray verzió sokáig illatozott a kezemen!

Szept. 18.
Egy kis boltban szemezgetek vele egy ideje, vajon olyan rózsás illata lehet-e, amire én vágyok. Hát nem. Örülök, hogy nem vettem meg vakon. Az alsó polcokon megláttam, hogy spray változatban is árulják, na mindet végigszagoltam, és éreztem is a kupakban az illatukat, így van elképzelésem az üveges verzióról. Én alapvetően a frissebb, vagy virágosan édes illatokat kedvelem, szeretnék egyszer egy édeskés, rózsaolajos illatot találni. Ez nekem nagyon hasonlított a Nina Ricci L'extase utánzatomra, ami sajnos nem jött be.
Olyan gyümölcsösen édes, tömény illatot éreztem, amit én nem igazán szeretek.
Ha változik a véleményem, mindenképp kiegészítem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

Szept. 18.
Olyan gyümölcsösen édes, tömény illatot éreztem, amit én nem igazán szeretek.
Ha változik a véleményem, mindenképp kiegészítem.

Naspoja

2020. december 17.

Rózsás-poros illata van ami nekem nem jött be mert túl matt, inkább a frisseb illatokat kedvelem. A mattot úgy értem, hogy van az illatban egy kis füstölő is, de maga a parfüm nagyon jó minőségű ahogy lejjebb is írták, tényleg nem egy mű-illat. Az eredeti illatnak azt hiszem, itt csak az alapját hozták át, ami rózsa és nősziromgyökér. Én kicsit bánom hogy a lonc és a tubarózsa lemaradt, mert felfrissítené és kiegészítené. A külcsín a belbeccsel jó összehangban van: a dobozon látható, antik jelelgű rózsa az ami várható illatban is. A matt pirosra festett üveg merített papír címkével egyébként iszonyúan elegáns, kár hogy a kupakja nem üveg de így is súlyos darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Burya

2020. január 22.

A Blossom Meadow után ezt is megrendeltem. Nem számítottam rá, hogy ilyen jól sikerültek, ez is megtévesztésig olyan, mint az eredeti! Rajtam erősen rózsás, fás, pézsmás, már-már földesnek mondanám, szerencsére semmi cukros édességet nem érzek benne, csak virágosat. Az ilyet szeretem, pedig az édes nem az én világom. Ez egy nagyon nőies, puha, bújós, meleg illat, nem fullasztó, viszont nagyon erős, úgyhogy tényleg elég belőle max. 2-3 fújás. Most télen szívesen nyúlok érte, itthon is szívesen viselem. A tartóssága rajtam 4-5 óra, ami ezért az árért igencsak kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

mona82

2020. január 13.

Az első rózsás illat, ami rajtam nem büdös! Kifújáskor nagyanyám rózsakertje, meglepő hogy egy 2000 Ft-os parfümben nem a szintetikus rózsás wc illatosító vág orrba. Kellemes virágos kezdés után a leszáradás egy meleg, fás-rózsás illat, ami ráadásul tartós is. Az üvegét-dobozát imádom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Erika80

2019. október 13.

2019. június 12.: Rózsa, rózsa egy kis pacsulival és jázminnal. Szerintem az egyik legkellemesebb változatban. Az összhatása valami csodás. Nem érdekel, hogy "csak" egy Bi-Es-ről beszélünk. Számomra nincs jelentősége, mert az általa kapott élmény felemel és nyugodttá tesz. Tartóssága rajtam szintén jó. Eddig kipróbált sok márkás parfüm sem tartott rajtam tovább, mint pl. ő. Blatteremre fújtam őt, a másik végére pedig a rózsaszín változatát. Napokig érezhető volt.
Ha hasonlóságról beszélünk, ő már sokkal inkább hordoz hasonlatos jegyeket az eredeti Bloom-hoz. Nem ugyanaz, semmiképpen, de amit megneveztek, hogy melyik a Bloom utánzata.. az tuti, hogy nem.
Számomra ő is bejövős! :)

Update: Ő a GUCCI BLOOM AMBROSIA DI FIORI utánzata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Számomra ő is bejövős! :)

Update: Ő a GUCCI BLOOM AMBROSIA DI FIORI utánzata.

Csillagpor1999

2019. június 17.

Megvettem, és tetszik. Gyengéd rózsaillat, kedves emlékeket idéz. Az üveget jó kézbe venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.