Bi-es

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 950 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, Módosítva: 2013. március 20.

Lelőhely:   online, százforintos boltok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 950 Ft

Édes,csábító elegancia.

Fejillat:  friss grapefruit,menta és vörös mandarin,

Szív: rózsaillat akkordok összefonódva fahéjjal,borostány és tonkabab

Ez egy modern,eredeti karakteres illat.

Ár: 1 950 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pirospipacsocska

2018. szeptember 23.

A nagy fiamnak vettem meg ezt a parfümöt a Goods Market-ben.És tökéletes neki!Kellemes,tartós az illata,és nagyon jó az ára is!Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

SylviaDictator

2016. január 21.

Tavaly karácsonyra kapta ajándékba a párom. Nos... szerelem volt első szaglásra! :D Imádom az illatát! :) Ennél kellemesebb és szexisebb parfümmel még nem találkoztam.

Amit én még pluszban előnyére írok, az az, hogy rendkívül tartós.
Olyan is van, hogy kimosom a felsőjét de még mindig érezni rakta :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

Amit én még pluszban előnyére írok, az az, hogy rendkívül tartós.
Olyan is van, hogy kimosom a felsőjét de még mindig érezni rakta :)

bchambers95

2014. április 6.

Hmm.. Épp tegnap olvasgattam itt olcsóbb fajta parfümöket és rátaláltam erre.. Vélemények alapján aztgondoltam , hogy télleg egy nagyon finom illatú :) Kellemesen csalódtam mert ma tettem szert erre a parfümre és megkell , hogy mondjam 2000ft-ért 100ml-s ennél finomabb és tartósabb parfümöt nem találok !!!! Érdemes megvenni mert télleg nagyon jó !!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Nymeria94

2014. április 5.

Az eddig általam szagolt legjobb férfi parfüm. :) A dm polcain kutakodtam, úgy voltam vele, hogy pénz nem számít, a legjobbat akarom a páromnak megvenni, ekkor akadt meg a szemem ezen az üvegcsén. Valami elképesztően isteni ez az illat, karakteres, markáns, de még sem tolakodó és rettentően tartós, este is szinte pontosan olyan intenzív, mint, amilyen reggel volt. Amikor megnéztem az árát, leesett az állam, 1800 ft ezért a csodáért?!!! El sem akartam hinni, hiszen ez az illat sokkal jobb benyomást tett rám, mint bármelyik 5-ször, 10-szer drágább nevesebb kollégája. Nem volt több kérdés jött velem és azóta is teljes a szerelem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

kvitta.girl

2013. március 12.

Ez a parfüm,húúú de finom:)
Párom mindig olcsóbb parfümöket vett,mert hamar ráun meg el is felejti használni unja mindig az összeset. Na most ennek 90%-a playboy volt meg egyszer-kétszer diesel amit szeretett azért. Nem is vett utóbbi időbe parfümöt ez miatt.
Aztán minap DM-ben voltunk,láttunk la rive parfümöt valami 1800 ft-ért akcióba és nagyon megtetszett az illata mindkettőnknek.
Aztán továbbmentünk azért és lezárt részben (de minek?),ott volt ez is 1800 ft-ért igen jó csomagolásba és meg kellett szagolnunk.
Na abba a pillanatba raktuk is bele kosárba mert ez olyan isteni illattal rendelkezik ami rögtön kellett.
Mióta megvan páromat folyamatosan parfümillat lengi körül (meg az egész lakást),de nem bánom én nagyon finom illata van,olyan édes de mégis férfias!
Telitalálat 100 ml ebből 1800 ft-ért,ahhoz képest mennyi tartós illat. Kár hogy női nincs belőle:))
Amúgy érdekes armani parfümminta 2 óra alatt eltűnt a bőréről,míg ez egész nap tart rajta!
Szagoljátok meg és ha tetszik vigyétek haza bátran,nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Ez a parfüm,húúú de finom:)
Szagoljátok meg és ha tetszik vigyétek haza bátran,nagyon tartós!