Bi-es

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   online, százforintos boltok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 100 Ft

Ár: 2 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

LathatatlanOzike

2017. június 8.

15 milis kiszereléshez jutottam hozzá, egy kedves Krémmániás jóvoltából. :) Szerintem nagyon hasonlít a Rexona Maximum Protection Stress Control krémdezodorjának az illatához, jól összepasszolnak. Igazi púderes illatfelhő, nagyon jó tartóssággal. Egy fújás elegendő egész napra, így ez a kis kiszerelés sokáig ki fog tartani, szerencsére.
Nem tudom megerősíteni, hogy az Giorgio Armani Diamons utánzata, mert őt nem ismerem, de ez nem is lényeg, jó és kész! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Bnemrita

2016. szeptember 27.

Nekem nagyon bejött, újra is vettem a kicsi 15 ml-set. Szerintem nem hasonlít az armani diamondsra, ha annak a másolata, akkor sem. Napsütötte, virágos-fás (van ilyen?) illat. Elegáns parfüm, én meg nem mondtam volna róla, hogy replika, ha máson érzem.. Talán E. Arden 5th Avenue illatához tudnám kicsit hasonlítani. 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Via84

2016. május 29.

Ma megint nem bírtam magammal, és megvettem ezt is.(már van pár :D) Nekem is kissé púderes, finom kis szolid illat! Ahogy valaki írta, engem is emlékeztet az Avon pur blanca illatára:) Tartóssága sem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

nagyerika28

2015. december 10.

Armani-Diamond utánzata
Ma láttam meg DM-ben,és fújtam egyet a csuklómra.Brutális ereje van,mert ami rajtam volt parfüm, azt teljesen elnyomta,pedig annak is van hatósugara!Maga az illat nagyon tetszik.Először édeskés,de mégsem sziruposan,nekem olyan elegáns,kosztumös,blúzos illat.Meg kell vennem ;) Tartóssága is kiváló,mert reggel pöttyintettem magamra és kézmosás után, délután még mindig illatozott a csuklóm.

UD:Második tesztelésnél már nem tetszett....mégsem veszem meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Armani-Diamond utánzata

UD:Második tesztelésnél már nem tetszett....mégsem veszem meg

edo328

2015. szeptember 16.

Nagyon kellemes illat, édes kicsit púderes, nekem "most jöttem a zuhany alól" érzést kelt. Nagyon frissnek érzem magam tőle. Ajándékba kaptam, de biztosan veszek mJd ha elfogy. Az oriflame sunset parfüm jut eszembe róla szerintem nagyon hasonló. Az Armani nem tudom mennyire hasonlít sajnos nem ismerem. Minden esetre szerintem egy igazi kellemes, könnyed viselet de mégsem tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

sedihmaria

2013. május 21.

Kissé az avon Pur Blanca-ra hasonlít nekem, kellemes nyárias viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Kissé az avon Pur Blanca-ra hasonlít nekem, kellemes nyárias viselet.