Bi-es

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, száz forintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   online, száz forintos boltok

Lady Gaga Fame parfüm utánzata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kendralinx

2017. szeptember 3.

Megvettem a pumpas deo valtozatott de a boltba az eredetit is kiprobaltam hat... semmi nagyon jo az illata, de nagyon hamar elillan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Blackxentric

2016. november 15.

Kellemes, egyáltalán nem tolakodó illat. Tipikusan olyan, amit akkor használok, mikor semmi különlegesre nincs szükség vagy kedvem nincs hozzá. Tartóssága kb. öt óra. Ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.