Bi-es

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 620 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   online, százforintos boltok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 620 Ft

A Bruno Banani Woman parfüm utánzata

Ár: 1 620 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lisbethh

2016. február 12.

Több mint 10 éve Bruno Banani Women parfümje a kedvencem. Meg is van eredetiben, de azt nem fujhatom minden nap magamra, így évek óta ezt a parfümöt veszem mert tökéletes utánzata. Imádom az illatát, tartósságat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Pupettavirag

2015. március 25.

Nagyon szeretem, kellemes, édeskés illata van, ami nagyon tartós. Rendkívül megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

dominika13

2014. október 29.

Bruno Banani Woman utánzat,nagyon jó,tartós illat,megfizethető áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

Bruno Banani Woman utánzat,nagyon jó,tartós illat,megfizethető áron.

kozlokova73

2013. június 7.

Giordani White Gold az Oriflamebol. Aki szerelmes ebbe az illatba es az anyagi hattere nem engedi meg a megvetelet,akkor ne higgyen nekem es keresse meg a drogeriak parfum reszlegeben,probalja ki. Ugyan olyan,tartos,finom,lagy meleg illat. Jo minoseg. Nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 7.