Bi-es

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: audreyx, Módosítva: 2013. július 30.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

audreyx

2016. június 6.

Én nem szeretem magamon a citrusos illatokat, így parfümként nem is használom. Helyette légfrissítőként szoktam, úgy nagyon kellemes illatot ad, ami sokáig érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

hjh666

2015. május 4.

Hát röviden. Izgalommal lengedeztem a férjem előtt, hogy no...no....vajon milyen újabb jellemzővel illeti gyűjteményem újabb darabját....hát egyszerűen megkérdezte, netán a toalettben jártam? Legközelebb ne fújjak be ennyire az illatosítóval mert kijön az illata a nappaliba..:(. Sajnálom. Egyébként nem túl rossz illat, valóban citrusos, zöld.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 4.