BIC

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: franciska.papp18, Módosítva: 2018. július 23.

Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szépítő eszközök

Hárompengés borotvatechnológia polimeres krómbevonattal a bőrközeli, sima borotválás érdekében. Rögzített fej. Dupla krémező csík E-vitaminnal a rendkívüli simaságért. Elegáns, ívelt nyélkialakítás, virágmintákkal.

Kkitti0126

2020. október 20.

Sok borotvát próbáltam már ki,de ez a favorit!
Könnyed,jó fogasa van. Iszonyat jók a pengek, nem pöttyös a lábam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

Sok borotvát próbáltam már ki,de ez a favorit!
Könnyed,jó fogasa van. Iszonyat jók a pengek, nem pöttyös a lábam tőle.

dreammiyss

2020. február 5.

Kifejezetten pozitív csalódás volt ez a szett a pink társaik után. A bőröm nem pöttyösödött ki, hihetetlenül simává varázsolta a lábacskáimat, egyszerűen nagyon beváltak. Minden bizonnyal ismét megvásárolom! : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

tonic

2019. augusztus 16.

Utazás során vettem egy egy darabos kiszerelését. Használat során tetszett,hogy jól végzi a dolgát, és főleg,hogy végre nem vágtam meg magamat, viszont utána igencsak piros lett és kipattogott a bőröm,így csak négyet adok. Ha változna ez a későbbiekben,akkor jövök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Agnes07

2019. augusztus 16.

Nagyon sok borotvát kipróbáltam már. Eddig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Nagyon sok borotvát kipróbáltam már. Eddig ez vált be a legjobban.

Rita0126

2019. augusztus 16.

Sokféle borotvát használtam már, de eddig ez vált be a legjobban. Nem vágom meg magam, nem pattogok ki a használata után és sokáig éles marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

szanii

2019. július 19.

Többször ujravettem, most egy másikat használok ami 4 pengés. Soha nem vágott meg, sokáig éles, jól lehet vele borotválkozni. Akcióban jó az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

bibus18

2019. február 2.

Először azthittem, hogy teljes külénzkidobás volt, mert olvastam a véleményeket azután, amiután megvettem. Végül nem lett az, nagyon szeretem ezt a borotvát és egy vágást sem ejtett rajtam ahogy a többiek írták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Ancsibaba1993

2018. november 15.

Szeretem ezt a borotvát, nem lesz utána irritált a bőröm sehol, de hatékonyan, egy húzásra eltávolítja amit el kell. Akciósan vettem, nagyon megérte. Szerintem tartósabb is mint az eddig használt eldobhatós borotváim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

wildrose

2018. szeptember 25.

Cuki színes borotvák, jó fogásúak, bár a fejük lehetne egy kicsit nagyobb. Elég sokáig élesek maradtak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.