Bielenda

Ár:   6195 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Vykycohen, Módosítva: 2023. április 24.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Niacinamid – csökkenteni a bőrszín egyenetlenségeket, visszaadja a bőr egészséges ragyogását.
  • Trehalóz – segít fenntartani a bőr megfelelő hidratáltságát.
  • E-vitamin – a fiatalság vitaminjaként is ismert, mivel javítja a bőr állapotát.
  • Szkvalán - a bőrben természetesen jelen lévő összetevő, védi a bőrt a káros környezeti tényezők hatásaitól, valamint hidratáló hatóanyag.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vykycohen

2023. április 9.

Mattnak matt, de nagyon fehér réteget képez a bőrön, ami nem csökken idővel, egész nap fehér volt a fejem tőle. Ráadásul még kukacosodik is úgy l, hogy semmi nem volt alatta. Kétszer próbáltam viselni de minden alkalommal kipattogott tőle a bőröm már estére, többet nem is fogom használni, nem kellemes viselni sem, mintha egy maszk lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 9.