Bielenda

Ár:   3161 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lyah, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gránátalmát az élet gyümölcsének is nevezik, magas a B- és C-vitamin, és ásványi anyag tartalma miatt. Természetes polifenolban gazdag, ami közömbösíti a szabad gyököket. Kivételes hidratáló, erősítő, anti-ageing, és regeneráló hatású. Könnyű, biztonságos és finoman illatosított kozmetikum, a normál bőr ápolására egész évben ajánlott. Hosszantartó, intenzív hidratálást biztosít a bőr mélyebb rétegeinek, tökéletesen regenerál. Azonnal megszünteti a bőr kellemetlen feszülését, erősíti és helyreállítja a rugalmasságát és tömörségét. A bőrt tökéletesen puhává, és selymessé varázsolja. Csillapítja az irritációkat és megnyugtatja a bőrt.

Ency

2013. szeptember 21.

Drága ,olcsóbban sokkal jobbat tudsz venni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Drága ,olcsóbban sokkal jobbat tudsz venni!!!

GossipGirl

2012. augusztus 19.

Én még régebben kaptam, nem tudom, nekem nem ilyen dobozban van, de ugyanaz. Az illata nagyon finom, és felkenve is jól szívódik be, nem vettem észre zsíros hatást utána. Az ára miatt azért nem hiszem, hogy megéri, ennél biztos vannak jobbak is, sokkal olcsóbban (én még Baleát használok, az is szuper jó, 500 Ft). Mindenesetre, ha valaki kipróbálná egy ilyen tégely azért elég sokáig bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Lyah

2012. május 12.

Ma végeztem ki. Az első testápolóm, amit elejétől a végéig élveztem, és nem volt nyűg a vége felé elhasználnom. Csak azért nem veszem újra, mert mennyiségéhez képest elég drága, és van itthon még más testápolóm. Az illata fantasztikus, gyümölcsös, de nem tolakodó, tisztaságillattal vegyesen Jó volt használni, nem volt kevés télen, és nem volt sok nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.