Bielenda

Ár:   1070 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2020. július 3.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A kókuszolaj biztosítja a megfelelő ápolást: a természetes anyagokon alapuló formula szükséges tápanyagokat nyújt a bőrnek, elképesztően puha és sima felületet létrehozva.

Jelizz

2020. július 3.

Nagyon jo edes kokusz illata van. Nagyon kicsit hidratal , ezert nekem nem valt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.