Bijan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2018. május 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: fás-virágos

Illatjegyek: fás jegyek, citrusok, pézsma, borostyán, gardénia

Irontech

2018. szeptember 28.

Egy szép őszi nap volt, mikor reggel befújtam vele magam, mert el kellett intéznem egy hivatalos ügyemet egy állami szervnél.
Miközben rendezték az ügyemet, a velem szemben űlő hivatalnok hölgy átszólt a másik hölgy kollégájának, hogy olyan "tojássampon" illatot érez.
Én persze nem mondtam neki, hogy én vagyok ilyen illattal, de szerintem sejtette. A kollégája azt mondta neki, hogy de rég érzett olyan illatot, mert az jó és a velem szemben űlő is azt mondta, hogy tényleg jó. Na szóval ez a mások véleménye volt.
Szerintem pedig egy könnyed, laza, nyári, szappanos-virágos illatú edt, 4-6 órás tartóssággal. Mondhatnám "tusfürdős" illatnak is. Extra illata nincs, de egy üveg kipróbálását nyugodtam ajánlom a könnyed illatok kedvelőinek.
Hölgyek is nyugodtan viselhetik, idősebbeknek viszont nem ajánlom, mondjuk 50 felett. Macsó stílusúak messze kerüljék el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 28.