Bill Blass

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 1999

Fej: mandarin, barack
Szív: tubarózsa, vízililiom, gyöngyvirág, rózsa
Alap: mimóza, szantálfa, pézsma

Marababa

2015. január 12.

Bill Blass illatait azért szeretem, mert tartósak és bőr közeliek. A Nude, a Hot és a Basic Black parfümök noha mind más és más illatok, valóban ilyenek. Ezzel a kreációval egy picit bajban vagyok, ez is csodásan illeszkedik a bőrhöz mégis..... eddig kétszer kíséreltem meg használni az üvegből, nem egészen erre számítottam, ez az illat biztos, hogy nem Én vagyok. Vagy nem a megfelelő évszakban próbáltam használni....hiszen ha jól belegondolok inkább tavasz, kora őszi illat, semmint késő őszi vagy téli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 12.