Bill Blass

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: fekete.doresz, Módosítva: 2016. február 22.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Fújós is - Bill Blass Nude
Ár: 7500 forint postával, fújós: ld. leírás , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált, 100 ml edc dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost
Ár: 1500 , Eladó: emitaylor23
Állapot: 10ml frissen fújva, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

emitaylor23

2020. augusztus 19.

Megfoghatatlan illat, azonnali vonzalom részemről. Régies, púderes, ugyanakkor van benne valami szexi bőrös érzet, meg egy kis szappan, meg
egy kis ez, meg egy ki az. A végeredmény-rajtam legalábbis- viszont komplex és imádnivaló, tartóssága kölnivíznek megfelelő. Sosem fogsz ilyesmit érezni,
egy igazi különlegesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

egy igazi különlegesség.

sugarcane

2018. június 24.

Ígéretesen indult a kapcsolatunk, de végül nem lettünk barátok. Szúrós kellemetlenséggé száradt le rajtam, már-már rovarirtó szerűvé.
Kár érte, a kezdeti akkordok alapján azt hittem tényleg találtam egy nude illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

Torpece

2018. március 8.

Sajnos ez a Bill Blass variáns sem lett nyerő nálam, ugyanaz a felejtős nagy semmi, mint a Bill Blass edp. Összetevők alapján nagyobb durranásra számítottam, de ezért pénzt adni igazi pénzkidobás szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

Verona5

2018. március 7.

A mai második "sárga" illat. Hát ő sem lesz a kedvenc, sőt... Megint az van, hogy az összetevőket szeretem (aldehidek, tölgymoha, orriszgyökér, nárcisz, galbanum, mósusz, rozmaring), de ez a kombó nagyon nem jó. Ahogy Nóri írja itt, van benne valami szúrós, kellemetlen és rossz emlékeket is idéz. Pedig szeretem az aldehideket, meg a galbanumot is, de itt szörnyű. Le kell mosnom, remélem lejön. Utána lesz a bőröm tényleg nude :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 7.

GNóri

2018. január 4.

Sokszor meglepődöm a véleményeken. Ilyenkor sosem tudom, hogy most az én bőröm ennyire más, vagy esetleg romlott mintát kapok az n betűs webshopról, de rajtam ez a parfüm egyáltalán nem puha, tiszta, öblítős, kifinomult, simulékony, hanem a legrosszabb fajta pézsma, szúrós, vegyszeres, kellemetlen, erőszakos. Nekem ez abszolút nem nude illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

agica721

2017. november 9.

Sajnos nem túl ismert itthon ez a kis csoda.Az ára nevetségesen alacsony és netes felületről könnyen beszerezhető.Én egy külföldi kis drogériában vettem először kb. 15! éve.Vadásztam az illatokat ismert és ismeretlen helyeken és sok-sok-sok.... szagolgatás után ezt választottam.A márkát, a nevet nem halottam előtte sosem.Nem tudtam róla semmit,csak beleszerettem.Olyan egyedi illata van ,ami szokatlan az itthon használt illatokhoz szokott orrunknak.Azt éreztem,hogy ez valami egészen más ,mint amiket ismerek.Unikus ,virágos és még nem tudom milyen.Az jut eszembe,amikor a tavaszi szél az első napsugarakkal szétfújja a frissen mosott hajamat.Egész nap tart és a környezetem is nagyon szereti .
Fás-virágos illat.Ma megrendeltem a Black változatot is,nagyon kiváncsi vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

Fás-virágos illat.Ma megrendeltem a Black változatot is,nagyon kiváncsi vagyok!

dalma92

2017. július 5.

Perfumepippi véleménye nagyon közel áll az enyémhez, bár én nem tudtam volna ennyire jól kifejezni magam. Van benne valami megfoghatatlan, ami miatt nem viselném szívesen. Hű de fura egy illat ez. Hűvösen távolságtartó, öblítős frissesség. Könnyű, levegősnek érzem, közben mégis valóban ódon. Máson kellemesnek érezném, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

PerfumePippi

2017. február 5.

Még kezdő krémmániásként belelkesülve megrendeltem ezt a parfümöt (kb. 10 hónapja), mert annyi csodásat írtatok róla. Soha nem fújtam magamra utcán, és itthon sem igen. Igazából folyamatosan azon gondolkodtam, mi a baj ezzel az illattal, mikor azt gondolom, nincs vele baj, de közben mégis...És most is úgy gondolom, hogy nem adom meg neki a kibontakozás lehetőségét, de valahogy nem is vágyom rá, hogy viseljem, pedig minden egyes jelző, amit írtatok - hogy kivételes, kifinomult, semmihez sem hasonlító- IGAZ!!!
Az illat, ami ott is van, meg nincs is - mert tényleg roppant gyorsan bőrközelivé válik, emiatt a neve. De ezen túlmenően aztán semmi, de semmi köze ahhoz, amit én "nude"-nak neveznék. Az élő bőröm illata nem ilyen, frissen tisztálkodva, testápolózva meg pláne nem, mert ez nem tisztaság-illat.
Ez bizony fanyar és fás, és rajtam erősen zöld jellegű - szerintem emiatt nem kedveltem meg, noha elismerem az értékeit. Rajtam a faraganticás illatpiramis összes fanyar és fás eleme érződik, ellenben egyetlen virágos alkotója nem mutatkozik meg :-(( Viszont kétségkívül izgalmas alkotás, kissé ódon jellege van. Az én bőrömön leginkább avaros (porladó) dohánylevél-zöld hatása van, némi vizes beütéssel (ez a "zöld" jellege miatt). Egy csúnya, esős napon tökéletes lehet irodai illatnak; úgy igazodna ehhez az időjáráshoz, hogy közben jelentősen javítana viselője kedélyén.
Stílusában nekem a Cabochard-vonalat képviseli, az ugrott be, csak az nem ilyen zöld rajtam, hanem sokkal őszi erdősebb, avarosabb.
Négy csillagot adok rá most, mert minden fenntartásom dacára ez nem egy középszerű illat, nagyon jól van megkomponálva (meglepődtem, de Sofia Grojsman alkotása). Mind a fanyar, mind a zöldes illatok kedvelőinek izgalmas élményt nyújthat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 5.

Juditeszter

2016. november 1.

Tiszta,kifinomult illat, különleges és semmihez sem hasonlítható!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.

Tiszta,kifinomult illat, különleges és semmihez sem hasonlítható!

lauran

2015. február 24.

Ez az illat nem enged szóhoz jutni, abban az értelemben, hogy a legambivalensebb illat, amivel találkoztam, a tetszik és taszít élén táncol. Felfújáskor erős, tömény, és még kb. 2 órán át ilyen is marad, aztán ahogy csitul, egyre jobban előjön a nude énje, azaz a testközelibb volta. Az eleje Anais Anais-t jutattja eszembe, keverve viszont valami erős tisztítószer-illattal, és ez arra késztetett, hogy elképzeljem, milyen jól illene ez az illat a házi sárkányokhoz. Aztán viszonylag csitult és már arra gondoltam, hogy egy retró nude illat, ami hozzám annyira nem találó, de mégis tetszetős, megkapó, és ha csak ez az egy illatom lehetne, nem is sírnék annyira, sőt... Aztán megint bevillant a kép, mennyire nem én vagyok ez az illat... Nem hagy nyugodtan, van benne spiritusz.
Tartóssága: 8 plusz óra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

Tartóssága: 8 plusz óra