Bio Bio Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaveres, Módosítva: 2012. szeptember 1.

Lelőhely:   bioboltok, Herbária üzletek
Kategória:   Testápolók

A legtermészetesebb és legősibb növényi gyógyszer, amely a várandósság alatt alkalmazható. Hatékony bőrápoló, mely egyedülálló bőrvédő tulajdonságokkal rendelkezik. A test bármely részén alkalmazható, különösen a pocakon, már a várandósság első hónapjaitól. Tiszta édes mandula olaj E vitaminnal gazdagítva.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate