Bio Bio Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: pusztai.brigi, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   bioboltok, Herbária üzletek
Kategória:   Testápolás

Bőrnyugtató hintőpor körömvirág kivonattal.

rogaeni

2017. április 7.

Szeretem! Miután mindenféle popsikremet kipróbáltam és mindegyik kiutotte a kisbabám popsiját, úgy határoztam,kipróbálom a hintoport, bár nagyon -nagyon nem örültem neki. Aztán láss csodát, rövid időn belül tényleg csodát tett.Azóta ezt használom ( néha "befigyel"a Neogranormon kenőcs is),tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 7.

Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance