Bio_Plant

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. június 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Károsodás nélküli, mélyen hidratált haj, csillogó és hosszan tartó színhatás.

Összetevők és hatékonyság: gyengéd formulával készült, amely meggátolja a bőrirritációt és a ragacsos fejbőr érzetet. PPD, ammónia és feniléndiamin mentes termék. Természetes növényi kivonatokat, UV védelmet elősegítő komponenseket tartalmaz. Kiváló ősz hajszál fedésére, figyelemre méltó színeredeményt nyújt, és hosszan tart.

Scara

2018. február 19.

A 4.5-ös sötét mahagóni színt próbáltam. Nagyon szép a fedése, érezhetően ápolja a hajam. Sajnos mégsem vagyok vele teljesen megelégedve, mert világosabb lett a hajam, holott eddig is 4-es színmélységő festékkel volt festve. A legnagyobb problémám vele az, hogy még a 3. hajmosás után is intenzíven érezhető az a tipikus hajfesték-szag. Emiatt szerintem nem ezt fogom használni a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Ronik1

2017. június 7.

Amerikai licenc alapján készült, nyilván(mint majdnem mindent), Kínában gyártják. Az, hogy ammóniamentes egy fordítási hiba következménye, minimális ammóniát tartalmazhat. Nem létezik 100%-ban bio festék! (a henna talán, de az egy vicc!). Viszont igen sok gyógynövényt tartalmaz! Ősz haj teljes fedéséhez 3%-os peroxid ajánlott, mégpedig 2 rész festék, egy rész peroxid arányban, így a fedés tökéletes lesz és tovább is tart. Ez persze csak az ősz hajra ajánlott ebben az arányban, egyéb esetben 1 rész festék, 1 rész peroxid. Hatóidőnek pedig elég a 30 perc. Összevetve a vezető márkákkal, a saját oxijával, festett hajra való samponjával, hajmaszkjával, kondicionálójával, olyan fényt ad a hajnak, mint egyik sem! Sok fajta cég termékeit használtam már, de ez mindent vitt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Kodi

2016. július 31.

Nagyon ajánlották a fodrászkellékesnél, mert ammóniamentes és bio. Nos, miután itthon megláttam, hogy nincs rajta összetevőlista és amerikai a cég, a cuccot pedig Kínában gyártják, már egyáltalán nem venném be rá a ciánkálit, hogy mennyire bio. :) A leírását olvasva ki is derült, hogy nem igaz, hogy ammóniamentes, nagyon keveset tartalmaz a szöveg szerint, de mondom nincs összetevőlista. Rettenetesen könnyű vele dolgozni, pillanatok alatt össze lehet kavarni a saját oxijával tejfölkrém állagúvá, ennek okán könnyen felapplikálható. Az 5.0 és az 5.41 szín keverékét használtam, mely egy szép sötétbarna lesz, enyhe mahagóni-vöröses beütéssel. Fényes és puha a haj a használata után.Ősztakarása viszont kívánnivalót hagy maga után, szerintem a ráírt 30 perc kevés. Egyenletesen és egész hosszában kopik. Óriási előnye, hogy 100 ml a tubus, így egy vétel 3 alkalomra is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.