Bio_Plant

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Ronik1, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Természetes növényi kivonatokat és B5 vitamint tartalmazó sampon

• Javítja a haj szerkezetét és pótolja a haj tápanyagtartalmát.
  • Különböző természetes növényi aromák esszenciáját tartalmazza.
  • Selymes, puha, kellemes illatú lesz tőle a haj.

Ronik1

2017. június 21.

A benne található sok gyógynövénynek köszönhetően valóban fényessé és puhává, mégis erőssé teszi a hajat. Ami igen fontos festés és dauer után! Lezárja a haj szerkezetét, ami ugyebár megbomlik festés után, amit szükséges mihamarabb lezárni, vegyi folyamatokat követően, különben a haj károsodik. Balzsamjával együtt használva, hihetetlen fényt ad! A kiszerelése óriási, így igen sokáig eltart. Az illata selymes, kellemes. Ár-érték arányban kiváló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.